PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=944}

Patriota

The Patriot
7,5 144 518
ocen
7,5 10 1 144518
5,8 10
ocen krytyków
Patriota
powrót do forum filmu Patriota

Niewiem ,czemu ,ale bardziej od "Bravehearta" podobał mi się "Patriota.
Ogólnie "Waleczne serce" jest lepszy."Patriota" był drętwy ,ale ma coś w sobie co zwróciło większą uwagę.Moja ocena dla tego filmu to 4/10
mimo iż mnie wciągnął.

ocenił(a) film na 8
klapek0

jakiś dziwny jesteś.Patriota podobał Ci się bardziej, ale Braveheart lepszy...W dodatku dajesz mu 4/10... żenada

Nicolis

Widac że prowokacja kolejnego debila. Zaorać.

ocenił(a) film na 6
Nicolis

To nie jest takie dziwne. Mnie na przykład bardziej podobał się "Donnie Brasco" od "Chłopców z ferajny" mimo, iż "Chłopców z ferajny" uważam za ciut lepszy film :]

użytkownik usunięty
_Pablos_

Dokładnie. Czasem zdarzają się filmy, które obiektywnie rzecz biorąc są po prostu daremne, ale je się uwielbia. Pierwszym tytułem jaki przychodzi mi do głowy jest "Commando".
Co do samego "Patrioty" - film jest strasznie ch...wy (wybaczcie wulgaryzm, ale inaczej ocenić go nie mogę) lecz z drugiej strony pod jest perfekcyjnie zrealizowany jeśli chodzi o pewną manierę i filozofię robienia kina. Wszystko co ja osobiście traktuję jako wady filmu, dla reżysera zapewne było najmocniejszymi jego elementami.

Dlatego też - choć bardzo bym tego pragnął - siląc się na obiektywność nie mogę postawić mu 1/10. 3/10 to zasłużona ocena rozpatrując go tylko w kategoriach filmu. W szerszym społecznym, kontekście zasługuje na 6/10

ocenił(a) film na 6

Moim zdaniem 3/10 to za niska ocena jak dla Patrioty. Z filmowego punktu widzenia to na prawdę niezła robota i 6/10 się należy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones