Brad Renfro

Bradley Barron Renfro

7,8
2 417 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Brad Renfro

Obejrzałem po raz drugi film 'The Client' i stwierdziłem, że chłopak świetnie gra! Akcent, głos, teksty... Wszystko genialne jak dla mnie. Miał wtedy tylko 12 lat... Wspaniała rola, strasznie mi sie podobała jego postać. Więc wchodzę na filmweb a się okazuje że chłopak zmarł w zeszłym roku! Kurde ale cios... Ktoś tu pisał że to przez dragi, ehh no i co tu więcej powiedzieć - głupi! Już w filmie jako dziecko zaciągał się fajkami, heh. Ironia

[*]

eliteskanker

Dokładnie to samo poczułam.
Weszłam tu, bo byłam ciekawa jak teraz wygląda aktor z "Klienta" - wtedy był bardzo ładnym chłopcem i przypuszczałam że wyrósł na przystojniaka. Zawiodłam się trochę, bo bardzo zbrzydł moim zdaniem.
Do tego przeżyłam szok że chłopak już nie zyje...
A potem kolejne zdziwienie że to on grał w "Uczeń Szatana". Co najśmieszniejsze - coś tam obiło mi się o uszy że aktor z "Ucznia szatana" nie żyje, ale nie wiedziałam że to on.

Sighma

Szkoda go : ( No ale co zrobic? : ( czasu sie nie cofnie ; (

eliteskanker

W trakcie kręcenia filmu miał 11 lat.

eliteskanker

Po 12 latach od mojego ostatniego wpisu tu wchodzę i znów jestem w szoku że koleś nie zyje :/ Zapomniałam zupełnie o tym

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones