Brad Renfro

Bradley Barron Renfro

7,8
2 411 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Brad Renfro

dostał od losu... szkoda gościa, 25 lat ...smutne

użytkownik usunięty
kolo_mister

Właśnie przeczytałem o jego śmierci. Przejmujące.

No niestety...

kolo_mister

nie pomyślałeś o tym, że to właśnie ta "szansa" po części go wykończyła; za dużo, za szybko...

baron666

Ja rozumiem, ale powiem Ci szczerze, ze gdyby miał olej w głowie, to by dał radę - ja patrzę po np piłkarzach - też szybko zarabiają wielką kasę i ci mądrzy radzą sobie również potem, a pustaki zaraz po karierze - alkoholizm, upadłość, bankructwo, bezdomność słowem upadek

kolo_mister

Zarówno w piłce, jak i filmie obecnie najlepiej radzą sobie... przeciętniacy. Właśnie ci z "olejem w głowie" za to pozbawieni klasy czy finezji. Dzisiejszy świat jest dla takich miernot idealny.

baron666

To, że przeciętniakom jest łatwiej to prawda, ale jak wspomniałem byli np piłkarze czy aktorzy wybitni i sobie poradzili (bo mieli olej w głowie), a byli wybitnie utalentowani, którzy skończyli źle, bo mieli w głowie sieczkę, takie życie

kolo_mister

Jasne, masz rację. Mnie po prostu szkoda chłopaka. Miał nieprzeciętny talent, a wyszło jak wyszło.

kolo_mister

Ciekawe ilu z nas by nie odwaliło gdyby w wieku kilkunastu lat zamiast siedzieć w szkole,mogli rozbijać się po mieście Ferarri :-)))

Chlor_3

To fakt. Media pastwią się nad upadkami moralnymi Culkina czy Furlonga, ale z drugiej strony jakie oni mieli ku temu 'sprzyjające warunki'... Komu nie odpier***by gdyby za gówniarza stał się 'bogiem' mając dostęp do nieograniczonej kasy, popularności i spełnianych zachcianek? W pewnym sensie są ofiarami własnej szansy na sukces.
Co do Renfro to dopiero teraz dowiedziałem się, że nie żyje od ponad dekady. A znałem go głownie z trzech filmów: "Klient", "Uśpieni" i moim zdaniem bardzo niedocenionego "Ucznia szatana". Ćwierć wieku przeżył i nie ma chłopaka. Qrewsko przykre :/

pablo_sulecin

Gdzieś czytałem słowa Tysona , który powiedział że dopóki inni cię mają za Boga, to jeszcze nic się nie dzieje, ale w momencie w którym uwierzysz że to prawda to już przepadles. Otoczenie takiego celebryty też mu nieźle pomaga w drodze do rynsztoka. Tabuny przyjaciół i lizusów, którzy dostana się do takiego cycka potrafią zrobić wodę z mózgu. ;-)

pablo_sulecin

Wszystko co tu powiedziano to racja generalnie...Znałem takiego chłopaka, śmialismy się jak chciałbym go wykończyć dałbym mu dużo kasy..dzięki Bogu nie miał ...i żyje...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones